Studio visit

Zajímá vás zákulisní proces tvorby, kde se pro vás balí balíčky a zhmotňují všechny nápady? Náhledněte do dílny ADEMI.

Naše dílna se nachází v zázemí obchodu Kvartýr studio & shop na Vinohradech, takže zde také najdete největší výběr našich produktů a často i osobně narazíte na designérku Adélu, která vám ráda poradí a pomůže s výběrem.

Produkt k vám dopotuje zabalený v krabičkách vyrobených pro nás na míru. Tak aby odbalování produktů mohl být trochu zážitek. Balíme vše do papírů a plastům se vyhýbáme.

„Je to pro mne taková továrna na sny. Pořád to vnímám jako malý zázrak, že se ilustrace na papíru může přesně podle mých představ proměnit v 3D produkt. Kabelky vidím spíše jako objekty, které splňují nositelnou funkci. Navrhování kabelek bych přirovnala k tvorbě sochy, přidávám, ubírám a tvaruji materiál. Baví mě celý proces tvorby, od počáteční idei a následnou research, tvoření moodboardu, skicování, modelace a technického nákresu, až po první obdržené prototypy z výrobny. To mám vždycky další Vánoce. Prototypů někdy bývá několik, než se dopracujeme k výslednému produktu. Během prototypování v dílně, už většinou přemýšlím nad výsledným vizuálem a plánuji focení."