Re-start

Kolekce Re-start narušuje trend béžové a strohost karanténní módy. Inspirací čerpá ze seriálu Bridgerton z období regentství, které narozdíl od dneška netrpělo nouzí o společenské události. Stvořena byla pro radost.

Chtěla jsem do svého života vnést více štěstí. Je o extravaganci, detailech, barvách a abstraktních vzorech, které vznikly ve spolupráci s malířem Martinem Prachařem. Použity jsou materiály jako úplet z merino vlny, hedvábí a recyklovaný šifon.

Zaměřila jsem se na vytvoření kapslového šatníku, jehož části se jednoduše kombinují a vrství. Všechny outfity jsou doplněny variabilními koženými taškami.

Kolekce byla představena v rámci MBPFW 21 v kategorii VAN GRAFF JUNIOR TALENT.

Ledvinka Re-start

Přizpůsobí se unikátním potřebám každého majitele. Ledvinka se skládá ze 4 částí, kdy každá část setu se dá nosit jak dohromady, tak odděleně. Do poslední části. Popruh využijte samostatně třeba jako pásek ke kalhotám.

Koupit

Merino vest

Merino vlna v zimě hřeje, v létě chladí a tak s vámi vesty budou čelit horku i mrazu, od jara až do zimy. Materiál je navíc přirozeně prodyšný, hypoalergenní a antibakteriální.