Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují používání naší stránky www.ademsitudio.com a nákupy položek jejím prostřednictvím.

Veškeré dotazy k podmínkám můžete posílat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Tyto obchodní podmínky a veškeré zmínky na jiných místech webové stránky a podmínky k ní vázané společně upravují používání webové stránky zákazníky. ADEMI může kdykoli změnit nebo odstranit část této webové stránky, aniž by to zakládalo jakoukoli odpovědnost za takové změny vůči zákazníkům. ADEMI si vyhrazuje právo na úpravy těchto obchodních podmínek bez výslovného upozornění zákazníků a další používání webové stránky nebo odesílání objednávek po takových úpravách bude považováno za vyslovení souhlasu s těmito úpravami.

Smlouva mezi vámi jako zákazníkem a námi vzniká po zpracování a odeslání vaší objednávky. 

Když jako zákazník odešlete prostřednictvím webové stránky objednávku, ručíte tímto odesláním za následující:

  1. Nejste nezletilá osoba ani jiná osoba bez právní způsobilosti vstupovat do smluvních vztahů.
  2. Osobní údaje, které nám poskytujete při registraci, jsou úplné a přesné.
  3. Nepoužíváte falešné jméno ani jméno jiné osoby nebo organizace, které nejste oprávněni používat.

Odeslání objednávky

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami, a proto je důležité, abyste se s nimi před objednáním seznámili.

Zrušení objednávky

Jako zákazníci můžete objednávku do 14 dnů zrušit. V takovém případě vám vrátíme peníze na účet, ze kterého byla původně zaplacena.

Přijetí objednávky

Po odeslání objednávky dostanete potvrzení obsahu a ceny objednávky na e-mail uvedený během placení.

Doručení

Jako kupující si můžete vybrat jakoukoli z uvedených a v daném okamžiku relevantních možností doručení. Kurýrní služba nese odpovědnost za škody vzniklé během přepravy ani za škody vzniklé v důsledku prodlení mimo jeho kontrolu.

Příprava zboží na skladě k odeslání: 1-4 pracovních dní 

Doručení ČR: 2-4 pracovních dny

Doručení SK: 3-5 pracovních dní

Podmínky vrácení

ADEMI přijímá zpět položky vrácené do 14 dnů od data vyzvednutí, pokud nebyly použity, upraveny, čištěny nebo s nimi nebylo jinak manipulováno. Všechny položky je nutné vrátit v původním obalu. Bez předchozího písemného souhlasu prodejce ADEMI nelze prodejci ADEMI vracet žádné položky a vrácení je zpoplatněno.

Postup pro vrácení: Napište nám na info@ademistudio.com číslo vaší objednávky a zda budete chtít vyměnit produkt za jiný a nebo preferujete vrácení peněz. My vám následně zašleme adresu pro vrácení zboží.

Odpovědnost

Usilujeme o to, aby informace na této webové stránce byly co možná nejpřesnější, ale nedáváme žádné záruky, ať už výslovné nebo předpokládané, ve smyslu její přesnosti. Zároveň neručíme za žádné záležitosti ve smyslu používání této webové stránky. Ochrana vašich vlastních zařízení před viry nebo jinými externími faktory je tedy výhradně vaší věcí.Vaše práva chrání zákon o prodeji zboží a poskytování služeb (Sale of Goods and Supply of Services Act, 1980), a pokud jste spotřebitel, také zákon o ochraně spotřebitele (Consumer Protection Act, 2007). Nic na této stránce nezasahuje do vašich práv dle platné legislativy.

Oddělitelnost

Pokud by se některá z těchto obchodních podmínek z jakéhokoli důvodu ukázala jako neplatná, nezákonná nebo nevymahatelná, bude taková podmínka považována za oddělenou od ostatních obchodních podmínek, které zůstanou v platnosti a budou nadále vymahatelné. Pokud by se některé z ustanovení těchto obchodních podmínek z jakéhokoli důvodu ukázalo jako nezákonné, neplatné nebo nevymahatelné, bude takové ustanovení považováno za oddělitelné a nebude mít vliv na platnost a vymahatelnost ostatních ustanovení.