ADEMI Studio

Designérka Adéla Mitrengová si prošla stážemi známých značek jako Chatty, Stine Goya a Cecilie Bahnsen. Zakládá na principu kvality nad kvantitou. Pod rukama jí vznikají minimalistické, ovšem charakteristické kousky. Při navrhování kabelek byla pro designérku důležitá variabilita & modularita tak, aby se kabelka dala využít co nejvíce.

Kabelky se šijí z prvotřídní italské kůže Gruppo Mastrotto, splňující vysoké nároky na udržitelnost, ale přicházejí na svět poblíž Šumavy.

Nejčerstvější kolekcí na kontě ADEMI je Emotional reflections, která byla vytvořena ve spolupráci se šperkařskou značkou Du Coeur. Současně vůbec poprvé představuje ADEMI také rozsáhlou kolekci oblečení, včetně šatů a setů z viskózy.

Lokální výroba

Každý náš produkt vzniká v malé dílně nedaleko Šumavy. Od prvotního prototypu, přes detailní úpravy, až po finální šití. Jen tak máme jistotu, že je každému kousku věnována individuální péče a zaručena nejvyšší kvalita.

Kvalitní materiály

Kabelky vyrábíme z italské kůže Gruppo Mastrotto. Je nositelem několika certifikátů, které zaručují co nejmenší dopad na životní prostředí, práci se surovinami z udržitelných zdrojů, snížení spotřeby vody i jednoduchost recyklace. Ocenění Blauer Engel prověřují ekologickou kvalitu kůže a certifikát LWG Gold Rated dopad systému produkce. 

Materiál zpracováváme do posledního odřezku. Ty nejmenší využijeme na malé součástky na kabelkách, z větších ušijeme klíčenky.

Více o materiálech

Napsali o nás