Wedding season

S blížícími se teplými měsíci přichází také sezona svateb. Ať už čeká oslava lásky vás, nebo jste pozváni na veselku svých kamarádů, přípravy není radno podcenit! 

Na pozvánkách většinou najdete uvedený dress code, který je třeba doplnit vhodnými doplňky. Jakou kabelku zvolit, aby se vám do ní vešlo vše, co potřebujete od obřadu až do večerních oslav? 

Milovníky sladkého zaujme Dessert Bag, která je inspirována roládou se šlehačkou. Vlezou se do ní všechny nezbytnosti, třeba jako ulovený svatební koláček na později. Večer jako když najdete! Obzvlášť raspberry varianta psaníčka krásně doplní romantický outfit, ať už jste nevěsta či host.

S kolekcí Emotional Reflection také nešlápnete při výběru vedle. Něžná a elegantní Pearl Handle Bag se hodí na ke každému outfitu, ať už zvolíte pompézní volánky, nebo minimalistický střih a jemné barvy. Obzvlášť třpytivá kůže Silver a Sunlight rozzáří i ty největší romantické skeptiky!

Pokud máte rádi perly i na sobě, pak sáhněte po Open Trape Bag s přidaným náhrdelníkem z pravých říčních perel, který vznikl v kolaboraci s českou značkou Du Couer. A když se na tanečním parketu budete bát, že vám náhrdelník náhodou upadne a roztrhne se, řetízek si můžete odepnout a místo krku jej snadno připnout právě na kabelku.

Kabelku máte vyřešenou, ale naopak nevíte, co na sebe? V tom případě sáhněte po kompletu saténové sukně s košilí. Ty, kteří preferují variantu dlouhých nohavic, zase potěší kalhoty Razor. Rozhodovat se můžete mezi krémovou Sea salt, nebo pomněnkovou Pale Blue.